Sidande RGB-B320S LED Tube Light
3,500.00৳
Specification:
– Length: about 320mm
– Magnetic attraction: support
– Power: 10W
– Battery capacity: 5200mAh
– Display screen: TFT color screen
– Color temperature range: 2500K-9900K
– Color Mode:HSI 0-360
– Light effect mode: 21 kinds of scene light effects
– Color rendering index: RA>96 TLCI>97
– Light brightness: 945Lux ( 0.5m 9900K )
– Number of lamp beads: 180 in total (72 each for heating and cooling; 36 for RGB)
– Product size: 324 x 37 x 37mm
– Product focus: about 275g
10 in stock
Category:
10 in stock