Sidande RGB-B320S LED Tube Light
Specification:
– Length: about 320mm
– Magnetic attraction: support
– Power: 10W
– Battery capacity: 5200mAh
– Display screen: TFT color screen
– Color temperature range: 2500K-9900K
– Color Mode:HSI 0-360
– Light effect mode: 21 kinds of scene light effects
– Color rendering index: RA>96 TLCI>97
– Light brightness: 945Lux ( 0.5m 9900K )
– Number of lamp beads: 180 in total (72 each for heating and cooling; 36 for RGB)
– Product size: 324 x 37 x 37mm
– Product focus: about 275g
10 in stock
Bluetooth control can be carried out by a smartphone app or a remote control.
The product has an OLED screen for accurate display
Specifications:
Light effect mode: 21 kinds
packing list
RGB-B320 fill light, USB-C charging cable, manual, warranty card, certificate
Color model: 0-360° full color color gamut adjustment (HSI)
Light effect mode: 21 kinds
Dimming range: 1-100%
Maximum light: 1200Lux (distance 0.5 meters, color temperature 5600K)
Maximum power: 10W
Number of lamp beads: 180 in total, of which 36 are RGB and 72 are each for heating and cooling
Battery capacity: 5200mAh/3. 7V
Color rendering index: 95+
Input parameters: USB-C (5V/2A)
Battery life: about 120 minutes (100% brightness)
Charging time: about 120 minutes (5V/2A charging)
Product weight: 305 grams
Product size: 324*37*38mm
Uncategorized
Uncategorized
10 in stock